O Nás

support4success_aboutSpolečnost Support4Success, s.r.o. zajišťuje pronájem luxusních zasedacích místností pro Vaši schůzku, a přednáškových sálů pro Váš seminář, školení, či večerní událost. Vše s nadstandardním servisem na nejlukrativnějších místech v centru Prahy. 

Reprezentativní architektonické místnosti v kombinaci s vystavenými uměleckými díly předních českých i zahraničních umělců vytváří jedinečné prostředí, které povznese jakoukoliv firemní, či neformální událost. 

Specializujeme se nejen na denní ale i celovečerní eventy. V případě večerních událostí zajišťujeme vše od doprovodného programu, cateringu přes hostessing. Pravidelně se v našich prostorách pořádají vernisáže umění, módní přehlídky, či semináře pro budoucí coache, školení pro zaměstnance, apod.

Součástí našich pronájmů je nadstandardní servis: kromě základního cateringu zajišťujeme přítomnost asistentky, která Vaše hosty přivítá a uvede, zároveň dohlíží na hladký průběh Vaší akce tak, abyste se už nemuseli o nic starat.

Prohlídky našich prostor jsou možné ve všední dny vždy po předchozí domluvě.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.  

Prohlédněte si naše prostory

Kontaktujte nás